Strona internetowa fafor.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przegl±darki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
 
 
Formularz kontaktowy
 
 
imię, nazwisko
e-mail
treść
 
 Działamy od 1992 roku

 

Firma "Fafor" rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. W małopolskim środowisku rzemieślniczym w wyniku podziału produkującej od 1980 roku wytwórni okleiny, pracującej na rzecz rzemiosła i drobnej wytwórczości.

Początkowo firma będąca rodzinnym zakładem zajmowała się produkcją okleiny i obłogu. Stopniowo poszerzyliśmy naszą ofertę o dystrybucję płyt oklinowanych naturalnymi okleinami, obrzeży z naturalnej okleiny, frontów meblowych i akcesoriów. Widząc rosnące zainteresowanie, jakim cieszyły się oferowane przez nas produkty postanowiliśmy zakupić nowoczesny park maszynowy, który umożliwił nam rozpoczęcie własnej produkcji frontów na bazie płyty MDF.

Dziś produkcja frontów meblowych MDF-PCV jest głównym filarem naszej działalności, dlatego staramy się wprowadzać najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie,Luminor Marina Manual Replica stosując najnowsze technologie, rozwijając nasz park maszynowy i ciągle zwiększając oferowane przez nas wzornictwo i kolorystykę

Wysoką jakość naszych wyrobów zapewnia zarówno wykwalifikowana kadra pracownicza, jak i najnowsze maszyny wiodących producentów tej branży tj. Burkle i Weeke. Naszymi partnerami są znani krajowi i zagraniczni producenci półfabrykatów tacy jak: Kronospan, hornschuch, Alkor, Eurovinyl, Benecke-Kaliko.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem otwartym na potrzeby i sugestie klientów. Zaletą firmy jest także szybka i fachowa obsługa odbiorców w kraju jak i za granicą oraz możliwość dopasowania się do ich indywidualnych potrzeb.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą 

w której obecnie znaleźć Państwo możecie ponad 40 wzorów i kolorówBreitling Cockpit-replica .